Kontakt

AUTO-CENTRUM P.M. SP. Z O.O.
WOJCIECHOWSKIEGO 7-17 
60-685 POZNAŃ 
Tel.: (61) 8290304  
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor Danych Osobowych
Agnieszka Stępień- Banach
Tel.: (61) 8290334
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest Dealer tj. Auto-Centrum Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne SP. Z O.O. (dalej jako:"My").

Jesteśmy dostępni pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numerami telefonów podanych na naszej stronie www.auto-centrum.com.pl.

Posługujemy się danymi na podstawie Państwa zgody wyrażonej poprzez przesłanie do nas ww. formularza kontaktowego, w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami, przez okres niezbędny do zakończenia tej komunikacji, nie dłużej jednak niż do momentu cofnięcia zgody.

Odbiorcami danych są firmy obsługujące nas w ramach IT, a w razie takiej konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie jednak bez wpływu na okres przed jej cofnięciem.  Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi komunikację z nami i tym samym przekazanie Państwu odpowiedzi na przesłaną do nas wiadomość.