O nas

Misją firmy AUTO-CENTRUM S.A. jest konsekwentna realizacja programu rozwoju i umacnianie pozycji na rynku przy pełnym zrozumieniu i dostosowaniu się do potrzeb klientów. Celem firmy, wynikającym z realizacji misji, jest stały wzrost, dostarczanie najwyższej jakości usług wszystkim klientom oraz sprostanie wyzwaniom jakie niesie za sobą rozwój rynku motoryzacyjnego. Wieloletnia historia w branży motoryzacyjnej daje firmie AUTO-CENTRUM S.A. doświadczenie z pomocą którego może ona budować dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo, które dąży do ciągłego podnoszenia jakości obsługi klienta. 

AUTO-CENTRUM S.A. to przedsiębiorstwo motoryzacyjne, autoryzowany dealer marek FIAT, JEEP i ALFA ROMEO.

AUTO-CENTRUM SA to nowoczesne centrum sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych oraz samochodów używanych różnych marek. Firma oferuje kompleksową obsługę przy zakupie samochodu: pomoc certyfikowanych handlowców, testowanie najnowszych modeli, skup, sprzedaż, zamiana, komis, przyjmowanie w rozliczeniu, rejestracja , ubezpieczenie , kredyty i leasing oraz usługi wynajmu samochodów. 

AUTO-CENTRUM S.A. to autoryzowany punkt serwisowy: FIAT, JEEP, ALFA ROMEO oraz LANCIA. To centrum napraw mechanicznych i blacharsko-lakierniczych wszystkich marek. Profesjonalny i nowoczesny serwis wykonuje wszelkie naprawy oraz badania techniczne, montaż specjalistycznych urządzeń do zasilania gazem, diagnostykę na hamowni podwoziowej, bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych. W 1999r. serwis AUTO-CENTRUM S.A. otrzymał nagrodę Wielkopolska Jakość. 

AUTO-CENTRUM S.A. prowadzi hurtownię i sklep artykułów motoryzacyjnych. W ofercie sprzedaży hurtowej i detalicznej części zamiennych znajduje się kilkadziesiąt tysięcy pozycji asortymentowych. Od 2008r. firma prowadzi także sklep internetowy oraz elektroniczny system zamówień dla partnerów z branży motoryzacyjnej.

 

 

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest Dealer tj. Auto-Centrum Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne S.A. (dalej jako:"My").

Jesteśmy dostępni pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numerami telefonów podanych na naszej stronie www.auto-centrum.com.pl.

Posługujemy się danymi na podstawie Państwa zgody wyrażonej poprzez przesłanie do nas ww. formularza kontaktowego, w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami, przez okres niezbędny do zakończenia tej komunikacji, nie dłużej jednak niż do momentu cofnięcia zgody.

Odbiorcami danych są firmy obsługujące nas w ramach IT, a w razie takiej konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie jednak bez wpływu na okres przed jej cofnięciem.  Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi komunikację z nami i tym samym przekazanie Państwu odpowiedzi na przesłaną do nas wiadomość.

 

 

Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies. Są to pliki, które umożliwiają nam prawidłowe wyświetlanie treści oraz analizę ruchu na stronie,ponieważ są instalowane w urządzeniu, końcowym. Pomimo tego nie uzyskujemy informacji identyfikujących tożsamość odwiedzających naszą stronę. Jeśli nie chcesz korzystać z plików cookies możesz zmieć ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji dostępne jest w Polityce Prywatności